Warsztaty "Hades i Raj "

Okładka warsztatu rozwoju osobistego Moniki Jakubczak Subiektywnie Kreatywni - Hades i Raj

Warsztat online do samodzielnej pracy.

Na tych warsztatach przeżyjemy śmierć pozornego „Ja”. Tego ja, skrojonego przez społeczeństwo i kulturę, w której się wychowaliśmy. Wszystko po to, aby wejść w przestrzeń energetycznego zapomnienia, w której doznamy wymazania z ciała reakcji na traumy. Dzięki temu pozbędziemy się poczucia winy, wstydu, poczucia straty i niezasługiwania. Następnie nauczymy się swoich potrzeb, uczuć, pięknej wewnętrznej narracji i tego, jak rozmawiać samemu ze sobą w przyjaznej atmosferze.

Mamy szansę przeżyć w jednym życiu dwa wcielenia. Nowe wcielenie - wcielenie Raju realizowane będzie na nowych zasadach personalnych i społecznych.

Dzięki temu warsztatowi zyskasz:

  • wysoką jakość siebie.
  • Rozwiniesz sensualność i organoleptykę, które wkodują nowe doznania w ciele, abyś lepiej i częściej przeżywała radość i zadowolenie.
  • Energię najwyższej miłości w wymiarze energii Raju, która podobna jest do macierzyńskiej bezinteresownej miłości.
  • Doświadczysz zarządzania przestrzenią w oparciu o energie współpracy, współdziałania, spokoju i miłości.
  • Zapoznasz się z nowymi archetypami funkcjonowania w doznawanej przestrzeni.

Doświadczysz przestrzeni, które wprowadzą Cię w stan działania i radości z doznań. Każde wyzwanie, które napłynie w nowym wcieleniu z przestrzeni Raju, będzie ekscytacją i budowaniem nowej płaszczyzny wcielenia.

Program obejmuje filmy warsztatowe z ćwiczeniami, dostępne w zamkniętej grupie na Facebooku. Warsztat składa się z 5 modułów. Zalecany czas pracy nad nim to 5 tygodni, natomiast dostęp do niego jest nielimitowany czasowo.

Cena warsztatu: 800zł 600zł

Zapisz się na warsztat