Warsztaty online.

 Warsztaty "ZŁOTA PROPORCJA w byciu kobietą".

 Nową edycję zaczynamy 18 maja 2024r.

 Spotkanie ze swoją zrównoważoną kobiecością…

 Na początek przygody w odkrywaniu złotej proporcji, chciałabym odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest złota proporcja w kompozycji życia kobiety?

Dlaczego jest tak ważna dla zrównoważonego życia?

Jaką rolę odgrywa w połączeniu się z wyższą świadomością?

Złota proporcja w kompozycji życia jest harmonią, tak mniemam, uporządkowaniem energii w taki sposób, aby odczuwać w niej spokój, równowagę, nirwanę i chęć przebywania w niej nieustannie.

W złotej proporcji tak czuję, obecna jest właściwa miara, która powoduje zrelaksowanie ciała i odpuszczenie potrzeby kontrolowania. Jak również brak reagowania nieustannego na zewnętrzne bodźce.

Dopiero przyjęcie złotej proporcji do swojego życia, daje możliwość doświadczania zrównoważonej kobiecości ukierunkowanej od środka na zewnątrz.

Do tej pory kobieta była obecna w przestrzeniach od zewnątrz do środka. Do środka kryła się zraniona. Zamykała się przed światem, aby się ukryć. Dziś kobieta może być w swoim środku, aby poznać siebie lepiej i dopiero otwierać się na świat zewnętrzny.

Dorosła kobiecość w przestrzeniach złotej proporcji staje się, można by rzec profesjonalna, niepodważalna, alegorycznie stojąca plecami do energii z zewnątrz.

Dzięki temu nic co zbędne nie przykuwa jej uwagi. Nie rozpraszana na tysiące kawałków. Nie odbiera czasu, energii.

Może koncentrować się na zachwycie aktem samopoznania.

Może zostać niewzruszona, bezreaktywna oraz skupiona na celu.

Celem dorosłej kobiecości jest zapoznanie się z własnymi uczuciami, podążanie za zachwytem, tym minimalistycznym, delikatnym, naturalnym. Tym właściwie pojętym przez duchowe proporcje.

Dla duchowej kobiety uczucia stają się marzeniami a poprzez zaspakajanie ich, wybiera doświadczenia, które budują materię opierającą się na tym, co chce odczuwać.

Gdy kobieta nauczy się istnieć bez automatycznej reakcji na potrzeby i oczekiwania innych ludzi, to będzie znak, że jej duchowa kobiecość zapoznała się już ze swoimi potrzebami. Odkryła, że jest dla siebie ważna, najważniejsza. Zacznie być tego świadoma i dzięki temu skoncentruje się na sobie.

Będzie wiedziała, czego chce, i jak chce to osiągnąć, ponieważ uaktywni się dzięki takiej postawie naturalny kontakt z kosmiczną przestrzenią informacji.

Wszystko, czego potrzebuje kobieta, jest już w niej zawarte. Ukrywane przez pokolenia pod energią traum i przemocy.

Kosmiczne treści zapisane są w zdrowej macicy. Tylko spokój i cisza oraz wewnętrzny dialog są do nich kluczem. Ważna jest też, nieobecność w świecie relacji i eksploracji materialnych potrzeb.

Dzięki ciszy i spokojowi kobieta może odprężyć się i skupić uwagę na wyższych duchowych treściach. Skorelować je ze swoim życiem i wdrażać nowe duchowe strategie na ziemskie realia okazując swoją energią kobiecą i postawą, zdystansowanie, ucinając niewłaściwe zachowania wobec niej bez słowa.

 Duchowa kobiecość nie marnuje energii na konflikty, pozostawanie w niezdrowych relacjach. Zdrowa kobiecość ustawia chłodem i bezemocjonalnością, brakiem jakiejkolwiek reakcji podtrzymującej toksyczną więź czy sytuację.

 Chcesz wiedzieć więcej o złotej proporcji i w jaki sposób oddziałuje na duchową kobiecość, zapraszam na warsztat „ZŁOTA PROPORCJA w byciu kobietą”.

 Wszystkie kobiety, które poczują, że chcą wziąć udział w tych warsztatach, zapraszam do zapisów.

Zapisy są aktywne, w każdej chwili możesz dołączyć do kursu.

Filmy szkoleniowe dostępne w zamkniętej grupie na Facebooku.

Materiały zawarty w filmach należy przerobić samodzielnie.

Będzie można je odtwarzać o dowolnej porze.

Pokochaj chwile spędzone sama ze sobą.

Po każdym przerobionym głównym temacie, 30 minutowe spotkania indywidualne.

W skład warsztatu wchodzi jeszcze jedno godzinne, indywidualne spotkanie na którym odbędziemy kolejną podróż w głąb siebie.

 

Cena warsztatów - 1 500zł  

Dla chętnych kursantów specjalna cena na dodatkowe spotkania indywidualne związane z powyższym warsztatem.

 - spotkanie indywidualne 45minut - 250zł

Zapisz się na warsztat: