Pole Światła - „Zadośćuczynienie”

Obraz 4 - „Zadośćuczynienie”

O TAK, świat jest pełen cudów i podziękowań za życie, które wniosłam do tej rzeczywistości. Pomimo wszystkich ciemnoszarych słów, które usłyszałam na swój temat od ciemnoszarych głów, wszechświat jest pełen wdzięczności za moją istotę.

Porzucam cudze myśli, porzucam cudze pragnienia, porzucam cudze powinności i idę w świat zadośćuczynienia oraz naprawienia wszystkiego, co spowodowało, że płakałam, cierpiałam, smuciłam się czy denerwowałam.

Idę w świat, w którym wszystko, co we mnie się zepsuło, zostanie zalane miłością naprawienia i zadośćuczynienia.

Teraz będę dostawać pomocnych ludzi, pomocne myśli, pomocne narzędzia, pomocne zasoby, pomocną przestrzeń.

I stanie się to w wyjątkowy dla mnie sposób. Czekając, stojąc, nic nie robiąc, nie zasługując, tylko emanując zgodą i chęcią doświadczenia, zostanie mi zadośćuczynione.

Otrzymywanie jest cudowną energią, która ból zamienia w poczucie sukcesu, ważności i kompetencji.

Im więcej dostajesz, tym więcej emanujesz chęcią przebywania z ludźmi i dla ludzi. Chcesz dawać, bo sama otrzymujesz wyrównanie.

Wyrównanie jest najlepszym lekarstwem na deficyty.

Otwórz się więc teraz na dopływ, przypływ, energię, która uzdrowi, uleczy, wypełni, napełni 5 razy tyle, co ci odebrano, nie dano, nie odwdzięczono, zdezelowano i podeptano.

Kreuj takie doświadczenia, które spowodują uleczenie traum i wewnętrznych dramatów.

Pozwól sobie myśleć, że ci się należy zadośćuczynienie od życia, ochrona, osłona, uzupełnienie wszystkiego, czego ci brakowało w rzeczywistości, a czego potrzebujesz, aby przeżyć godnie to życie, które ci jeszcze zostało.

 

Wymiary obrazu: 70cm x 70cm  
Obraz malowany farbami akrylowymi na podobraziu.  

Jeśli interesuje cię ten obraz i chcesz go kupić napisz do mnie.

Kontakt