Spotkania Indywidualne

Monika Jakubczak - okładka usługi sesji indywidualnych opartych na pedagogice i jasnowidzeniu
Zapraszam na indywidualną sesję terapeutyczną w moim autorskim nurcie łączącym nauki pedagogiczne dla dorosłych, którzy są otwarci na zmianę swoich zachowań oraz sztukę jasnowidzenia, którą rozwijam u siebie od 27 lat. 
 
Jeśli czujesz się zagubiona, potrzebujesz konkretnych wskazówek i chcesz uzyskać gotową odpowiedź, to spotkanie ze mną może przynieść Ci upragnione ukojenie
 
Jeżeli chcesz popracować nad swoim zachowaniem, schematami reakcji, które wykształciły się w Tobie w wyniku wychowania w rodzinie i społeczeństwie, by Twoje relacje z rodziną i innymi ludźmi były jakościowo lepsze - spotkanie indywidualne ze mną może być dobrym krokiem na drodze do zmiany.
 
Znajdziesz u mnie bezpieczną przestrzeń, w której wspólnie poszukamy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i poszukamy rozwiązania dylematu, który nie daje Ci spokoju. 
Spotkanie prowadzone jest w taki sposób, aby znaleźć odpowiedź w Tobie. Jeżeli Twoja intuicja jest zablokowana lub nie jesteś pewna, "Czy Twoja intuicja Cię nie myli?", wtedy włączam moje mistyczne zdolności, które pozwalają mi na widzenie szerszej perspektywy w trzech obszarach: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Przyglądamy się sytuacji z obiektywnego punktu widzenia i wspólnie zastanawiamy się, jak zmienić Twoje zachowanie i jakie decyzje podjąć, aby dotrzeć do celu - miejsca, w którym pragniesz się znaleźć Ty i Twoja wewnętrzna mądrość. Wszystko po to, aby zobaczyć szybkie i zauważalne zmiany w życiu.
 
W moich metodach czerpię z nauk pedagogicznych, sztuki medytacji i jasnego widzenia. Pracujemy nad zmianą wzorców zachowań oraz nad odbiorem rzeczywistości.
 
Spotkanie odbywa się online.
Cena spotkania 1-godzinnego: 350zł
 
Monika Jakubczak