Spotkania Indywidualne

Monika Jakubczak - okładka usługi sesji indywidualnych opartych na pedagogice i jasnowidzeniu
Zapraszam na indywidualną sesję terapeutyczną w moim autorskim nurcie łączącym nauki pedagogiczne dla dorosłych, którzy są otwarci na zmianę swoich zachowań oraz sztukę jasnowidzenia, którą rozwijam u siebie od 27 lat. 
 
Jeśli czujesz się zagubiona, potrzebujesz kierunkowskazu, to spotkanie ze mną może pobudzić cię do zmian. 
 
Jeżeli chcesz zrozumieć siebie i to czego naprawdę potrzebujesz w życiu - spotkanie ze mną może być dobrym początkiem na tej drodze.
 
Znajdziesz u mnie bezpieczną przestrzeń, w której wspólnie poszukamy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i poszukamy rozwiązania dylematu, który nie daje Ci spokoju. 
Spotkanie prowadzone jest w taki sposób, aby znaleźć odpowiedź w Tobie. Jeżeli Twoja intuicja jest zablokowana lub nie jesteś pewna, "Czy Twoja intuicja Cię nie myli?", wtedy włączam moje mistyczne zdolności, które pozwalają mi na widzenie szerszej perspektywy w trzech obszarach: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Przyglądamy się sytuacji z obiektywnego punktu widzenia i wspólnie zastanawiamy się, jak zmienić Twoje zachowanie i jakie decyzje podjąć, aby dotrzeć do celu - miejsca, w którym pragniesz się znaleźć Ty i Twoja wewnętrzna mądrość.
 
W moich metodach czerpię z nauk pedagogicznych, sztuki medytacji i jasnego widzenia. Pracujemy nad zmianą wzorców zachowań oraz nad odbiorem rzeczywistości.
 
Pracujemy w Polu Światła.

Czy wiesz, że oprócz cienia masz w sobie Pole Światła? Pewnie się tego domyślasz, ale nie ma jeszcze w Tobie szczegółowych informacji na ten temat. Są ukryte pod warstwą energii zabraniających patrzeć w jasne i przejrzyste. Nauczono cię zwracać uwagę na trudne, przemocowe, nieklarowne i nieujawnione. Wychowano cię w domysłach, sugestiach, owijaniu w bawełnę, domyśl się, zgadnij itp. Teraz jest jednak czas globalnego ujawniania. Pole Światła obnaża oprócz tajemnic, twórcze, żyjące, życiodajne, karmiące możliwości sił kreacji, które posiadasz. I na sesjach zajmiemy się właśnie tym ostatnim. Siłami, mocami Światła, które w Tobie są i potrzebują się wyrazić. Pole kwantowe, pole informacji, pole kierunkowskazów, pole życia … Tak można zamiennie używać określenia do wytłumaczenia, czym jest Pole Światła. Zawiera ono informacje, dokąd iść w dobrowolności, aby uporządkować swój mikroświat. Jeśli jesteś gotowa, aby dotknąć tej przestrzeni w sobie, zapraszam cię do spotkania ze mną na sesji indywidualnej. Na czym ona polega?

Nigdy wcześniej nie będziemy wiedziały, jakie plany ma na sesję Pole Światła. Dowiemy się dopiero w trakcie spotkania online.

Także, jeśli chcesz zapisać się na sesję, porzuć wszystkie oczekiwania, plany, czy koncepcje, jak ma ona wyglądać i co ma ci dać. Ani ja, ani Ty, nie możemy wiedzieć tego wcześniej. Wszystko wydarzy się w trakcie spotkania.

Przed naszą sesją wejdź w zakładkę OBRAZY i wybierz zwracający Twoją uwagę obraz/obrazy.

 
Spotkanie odbywa się online.
Cena spotkania 1-godzinnego: 400zł
 
Monika Jakubczak