Pole Światła - „Przymierze”

Obraz 6 - „Przymierze”

NIEPOKONANĄ ogłosił cię świat. Nie do zdarcia, nie do upokorzenia i nie do obłaskawienia.

Stoisz twarzą do światła a tyłem i silnymi plecami do świata, który chciał zdeformować twoją duszę.

Nie udało się. Róże dalej są na twoich zdolnych i kreatywnych rękach. Masz na nich zapach czystej, pachnącej kreacji i to jest twoja duchowa zasługa. Nie przynależysz do tego świata rekinów, nie pachniesz krwią i wyłudzeniem. Pachniesz kreacją, światłem i dzikością nieoswojonej duszy przez standardy tego świata.

Jesteś wolna, to co światło ma ci do dania, jest twoje, a mrok wypływający z twojego duchowego istnienia, ochrania twoje tyły. To na co nie patrzysz, jest bezpieczne przez umiejętność stawiania granic, silny, niezłomny charakter, wybranie światła. Wysoka duchowa moralność.

Twoja twórczość nie nadaje się do kuszenia, Twoja twórcza istota uzdrawia, daje nadzieje, zapach bezwarunkowej miłości i przytulenia, ale jeśli przyjdzie ktoś, kto ma brudne zamiary, zastanie tylko panterę, która wywącha ukryte dno i postawi STOP.

Ty kochana myśl, filozofuj, pomazana światłem rozwijającej się w tobie delikatności.

Kobiecej energii tworzenia. Teraz możesz, ponieważ wszystko, co ciemne, dzikie, niebezpieczne chroni twoją delikatność.

Tli się w sposób niewidoczny dla ciebie, ale widoczny dla ludzi z podwójną twarzą, którzy chcą zgasić światło, za którym podążasz.

Masz krótkie włosy?

Dlaczego?,

- kobiety powinny mieć długie, aby podobać się światu.

Ja nie mam się podobać, ja myślę, jestem mądra, ciepła, tworząca, kochająca. Nie jestem tu od podobania się. Jestem od uznania doskonałości wszystkiego, kim jestem i co posiadam. Moje ciało, moje myśli, moja psychika, moje widzenie rzeczywistości, moja moralność jest przykładem duchowej siły. Ma rozświetlać, prowokować do rozwoju, przemyśleń, zmian.

Ja się sobie podobam, kocham siebie i to wystarczy. Mogę być z krótkimi włosami, ponieważ są one symbolem mądrości, a mądrość czyni mnie pięknym i godnym człowiekiem, a nie długość włosów.

Widoczna szyja to symbol głowy na karku. Maje krzepkie ciało symbolizuje zdrowie na każdym poziomie. To oznacza, że kreuje właściwe, silne życie. A to, co rachityczne wzmacniam siłą woli i delikatną opieką.

 

Wymiary obrazu: 100cm x 100cm  

Obraz malowany farbami akrylowymi na podobraziu.  

Obraz nie do sprzedaży.